Методичне об`єднання вчителів початкової школи

Методична тема об’єднання: “Творчий підхід у взаємодії вчителя і учнів при застосуванні розвивальних технологій як запорука успіху у навчанні молодших школярів”

Склад методичного об`єднання:

Голова: Лобунець Людмила Михайлівна – вчитель вищої категорії, вчитель-методист, лауреат міського етапу конкурсу "Вчитель року-2004"

Члени методичного об`єднання:

1. Балим Ольга Іванівна – вчитель І категорії.

2. Бруновська Вікторія Вікторівна – вчитель вищої категорії, старший учитель.

3. Гончаренко Наталія Петрівна – вчитель вищої категорії, вчитель-методист.

4. Згурська Людмила Миколаївна – вчитель вищої категорії, вчитель-методист.

5. Ситенко Ніна Іванівна – вчитель вищої категорії, вчитель-методист.

6. Фарбун Надія Миколаївна – вчитель ІІ категорії.

7. Чемерис Олена Олексіївна – вчитель вищої категорії.

8. Чепурко Світлана Євгенівна – вчитель вищої категорії.

9. Ядак Людмила Іванівна – вчитель вищої категорії, вчитель-методист, ІІ місце районного етапу конкурсу "Вчитель року-2006".

Справжньою опорою, міцним і надійним фундаментом навчального закладу є початкова школа НВК №167, колектив якої дає учням не тільки ґрунтовні знання з навчальних предметів, забезпечує всебічний гармонійний розвиток особистості, формує потяг до знань, пізнавально-пошукової та дослідницької діяльності шляхом впровадження різноманітних новітніх технологій навчання і виховання, а й забезпечує комфортне перебування дитини в атмосфері поваги, любові, взаєморозуміння на засадах вільного самовираження кожної дитини та творчої співпраці з учителями, які є не лише досвідченими фахівцями з значним досвідом роботи, а й людьми з дійсно великим серцем, чистою душею та безмірною любов’ю до дітей.

Належну увагу педагоги приділяютьнауково-методичному,інформаційному забезпеченню  навчально-виховного процесу, новим освітнім технологіям, вдосконаленню змісту виховання, вивченню комплексних інноваційних підходів до організації життєдіяльності сучасної початкової школи.

Завдяки цьому учні початкових класів систематично беруть активну  участь та посідають призові місця на інтелектуальних конкурсах та конкурсах з основ наук від районного до Всеукраїнського рівнів, а саме:

• Всеукраїнський інтерактивний природничий конкурс “КОЛОСОК”;
  • Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика
  • Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник-2014»;
  • Всеукраїнський конкурс "Патріот";
  • Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру";
  • Предметні олімпіади.

Також стають переможцями спортивних змагань і художніх конкурсів.

Чотири перспективні напрямки розвитку початкової школи
“ЧОТИРИ РОКИ – ЧОТИРИ КРОКИ”

I напрямок: Сходинки здоров’я “Здорова дитина”

II напрямок: “Читання– перший крок до знань”

III напрямок: Формування екологічного світогляду “На долонях всесвіту”

IV напрямок: Сходинки до історії Києва "Я – киянин!”