Оголошується початок реєстрації на Модель ООН у НВК №167 м.Києва

Це вже стає приємною традицією - у нашій Гімназії знову проходить МООН!

Модель Організації Об’єднаних Націй - це науково-практична конференція, протягом якої учні та студенти беруть участь у роботі комітетів та вирішують світові проблеми, моделюючи роботу комітетів ООН.

Цього року на МООН-167 будуть представлені 6 комітетів:

1. Рада Безпеки. Тема: проблеми гонки озброєнь на Корейському півострові та недопущення нарощування ядерної потужності КНДР.

2. Рада з Прав Людини. Тема: захист прав біженців з територій військового конфлікту.

3. Економічна та Соціальна Рада. Тема: розробка механізмів допомоги країнам, що розвиваються, в сфері індустріалізації та введення інновацій в усі сфери життя (досягнення 9 ЦСР).

4. Комітет з питань роззброєння та міжнародної безпеки. Тема: співпраця ООН з міжнародними організаціями з метою забезпечення регіональної безпеки.

5. ЮНЕСКО. Тема: релігійні протиріччя як фактор внутрішньої та зовнішньої нестабільності країн та регіонів світу.

6. ВООЗ. Тема: боротьба з поширенням інфекцій ВІЛу/СНІДу.

Дати: 26-28 жовтня

Весь секретаріат ви дізнаєтесь трохи пізніше. А поки що,

Генеральний Секретар - Тимошенко Анна (10-А клас)

Президент - Костенко Юлія (10-А клас).

Переходьте за посиланням (тут), там ви знайдете реєстраційну форму учасників. Заповнюйте її, проте будьте уважні, реєстрація закінчується 7-го жовтня.

Ми будемо раді вас бачити! До скорої зустрічі!