Учні НВК №167 м. Києва – учасники проекту проекту «Німецький сад- 2019» в Посольстві Німеччини

Посольство Федеративної Республіки Німеччина в Україні щиро запросило всіх бажаючих 31 серпня взяти участь у проекті «Німецький сад».

Представники німецького бізнесу та школи міста Києва, в яких поглиблено вивчається німецька мова, презентували  відвідувачам власні   інформаційні матеріали, ігри-конкурси, вікторини. Працював дитячий майданчик для майстрування, гостям пропонували страви німецької кухні.. Окрім того, було запропоновано багату сценічну програму, зокрема знову був виступ ансамблю «Дойче Квелле» («Німецьке джерело»). У культурній  програмі були задіяні учні та учителі багатьох українських шкіл з поглибленим вивченням німецької мови. НВК №167 м. Києва кожного року вкладає і свій доробок у це чудове дійство.Цього року наш заклад представилаучениця 9 класу Тулбанова Поліна з чудовою динамічною піснею  «DasLiedübermich», якою підняла настрій  всім відвідувачам цього  заходу.

Яскраві емоції та враження, які отримали наші діти від участі у проекті, дозволять учням і надалі вивчати німецьку мову з цікавістю та натхненням.