Музична казка «Пустощі Кощія»

Новий рік – одне з найдавніших та найпопулярніших   свят. Це свято, яке протягом століть щорічно відзначають у всіх країнах і на всіх континентах, яке знають, люблять і яке з нетерпінням чекають люди, різні у своїх національних традиціях та переконаннях.
    Існує безліч традицій зустрічі Нового року. Та незмінною традицією в НВК №167 м. Києва  залишається зустріч з казкою. Вихованці театрального гуртка «Прем’єра» під керівництвом Майорко Марії Володимирівни, щорічно  готують незабутнє яскраве дійство. Це завжди великий сюрприз і феєричне свято.
    Цього року діти, вчителі та батьки насолоджувалися веселою музичною казкою «Пустощі Кощія». У  цьому  яскравому, динамічному  музичному  шоу  брали участь  більше 30 дітей.  Артисти  показали 4 вистави, тому  побачити мюзикл змогли учні з 3-го по 11-й клас.

Сподіваємося, що у кожного Новий рік буде заряджений сонячним позитивом та піднесеним настроєм!

З Новим Роком, з оновленим щастям!
Хай минають гріхи і напасті.
Рік Новий хай дарує прибуток.
Хай пощезнуть невдачі і смуток.

Хай успішними будуть всі справи,
І хай мирною буде держава.
Також успіхів, сил, довголіття
Не на рік, а на цілі століття!