Перша учнівська Модель НАТО в НВК 167 м. Києва

25 квітня в НВК №167 м. Києва відбулася грандіозна подія! Вперше в Україні змоделювали засідання  Організації Північноатлантичного договору з нагоди 70-річчя створення Альянсу.
    На відкриття учнівської Моделі НАТО завітали почесні гості:  депутат Київської міської Ради Горбунов Ярослав Володимирович,  Сидоренко Наталія Анатоліївна – заступник директора науково-методичного центру управління освіти Дніпровського району, керівник проектів Центру інформації та документації представництва НАТО в Україні  - Світлана Ротаєнко.
    Горбунов Ярослав Володимирович щиро привітав делегатів з успішним втіленням цієї новаторської ідеї. Він був приємно здивований кількістю учнів, яким не байдуже майбутнє нашої країни, і які вибрали для себе шлях дипломатії.
    Світлана Ротаєнко розповіла учасникам конференції про Організацію Північноатлантичного договору, провела для учнів цікаву вікторину, про діяльність НАТО. Винагородою за правильні відповіді були тематичні сувеніри.

Після відкриття Саміту делегати продовжили роботу безпосередньо у комітетах: Північноатлантичної Ради, Агентства з питань систем інформації та зв’язку, Комітету з питань економіки та безпеки, Ради з Євроатлантичного Партнерства.

Цей день запам’ятається кожному учаснику моделі НАТО палкими дебатами, дипломатичними рішеннями та плідній співпраці! Ми створюємо історію!