Сузір`я талантів в «Україні-2019»

19 жовтня 2019 року в  ТЦ «Універмаг «Україна» пройшов фестиваль дитячих талантів «Сузір'я талантів в «Україні-2019» за підтримки Київської міської державної адміністрації.

Діти та молодь віком від 4 до 25 років змагалися в номінаціях  «Вокально-хорове мистецтво» та «Хореографічне мистецтво».

Виступи учасників оцінювало журі, склад якого був представлений іменитими артистами, хореографами, поетами та композиторами.

Учениця 10-А класу НВК № 167, м. Києва Грушина Маргарита прийняла участь в номінації «Вокально-хорове мистецтво» з піснею «Плакала», та отримала диплом за оригінальність та самобутність виконання. В номінації «Хореографічне мистецтво», команда черлідингу «Diamonds» НВК № 167, на чолі з тренером Кусливою Анастасією, зайняла третє місце. Вітаємо призерів, та бажаємо успіхів!