Декада німецької мови в НВК №167 м. Києва «Австрія» (присвячена року Австрії в Україні)

Протягом двох тижнів в навчальному закладі № 167 м. Києва проходила декада німецької мови, присвячена традиціям німецькомовної країни – Австрії. В цей час відбулося багато яскравих та цікавих подій, в яких з великою зацікавленістю приймали участь учні навчального закладу. Розпочалася вона зі знайомства учнів з цією красивою та багатою історією країною. Учні 5-6 класів під керівництвом своїх учителів створювали проектну роботу «Тpохи фактів про Австрію», під час якої знайомилися з країною, її розвитком, історією, визначними місцями, видатними особистостями. Учні 7-9 класів відправилися в столицю Австрії – Відень і працювали над проектною роботою «Відень  - столиця європейської класичної музики», під час якої мали змогу поринути в звуки класичної музики та познайомитися з видатними австрійськими композиторами. Учні 8 класів мали змогу провести лінгвістичне дослідження «Чия мова більш німецька?», де порівнювали німецьку мову німецькомовних країн  - Німеччини, Австрії та Швейцарії. Віртуальний економічно-політичний тур «Австрія як держава» дістався біль дорослим та досвідченим учням 10-11 класів та був представлений також рядом цікавих проектних робіт. Для молодшого покоління навчального закладу був запропонований конкурс малюнків «Символи Австрії», майстер клас «Австрійські ласощі», а також проведення тематичних уроків, присвячених знайомству з цією країною.
    З нетерпінням чекаємо на завершальний концерт, присвячений завершенню декади німецької мови та врученню німецькомовних дипломів рівня А2/В1.