Участь учнів НВК №167 м. Києва у освітньому еко-воркшопі для Асоційованих шкіл ЮНЕСКО м. Києва «Еколого-економічна глобалізація: світові тенденції»

19 квітня 2018 р. учні НВК №167 м. Києва були запрошені до участі в освітньому еко-воркшопі для Асоційованих шкіл ЮНЕСКО м. Києва на тему «Еколого-економічна глобалізація: світові тенденції», який організував та провів НВК №30 «Еконад».
     Учасникам заходу було запропоновано брати участь у цікавих тематичних майстер-класах.
     Уся ця робота збагатила знання учнів про клімат, екологію та спонукала їх не тільки вивчати теорію, а й до реальних дій.
     Учнівський та педагогічний колективи НВК №167 м. Києва вдячні організаторам за надану можливість долучитися до еко-воркшопу та сподіваються на подальшу плідну співпрацю.