Обмін між Бургау-гімназією м. Дюрен (Німеччина) та НВК №167 м. Києва

НВК №167  м.Києва вже понад 7 років має партнерство з  Бургау-гімназією м. Дюрен www.burgaugymnasium.de (Німеччина).  Напрямками нашої співпраці є обмін учнями, обмін викладацьким  досвідом та робота  над спільними проектами. Найголовнішим напрямком є обмін учнями. Ось ми і діждали довгоочікуваної зустрічі з нашими німецькими друзями. Сьогодні, 02 квітня 2019 року гімназія привітно відкрила свої двері іноземним гостям: 9 учням Бургау-гімназії та двом супроводжуючим вчителям, пані Бойне та пану Маю. Зустріч продовжилася екскурсією навчальним закладом, вітальним словом директора, пані Кавун, яка дуже рада була вітати делегацію з Дюрену та наголосила на тому, що знання іноземної мови зближує народи. Учні НВК №167 приготували для своїх довгоочікуваних гостей урочистий концерт з виконанням пісень та цікавих сценок німецькою мовою. Ще не відійшовши від вражень від зустрічі та вітального концерту, як на наших гостей та групу наших учнів та вчителів, що приймають участь в обміні, чекав наступний сюрприз – подорож до центру Києва та прогулянка на теплоході весняним величним Дніпром, а ввечері всі від’їжджають  у чотириденну подорож до старовинного Кам’янця-Подільського, щоб набути нових вражень від України.