Нагородження учнів НВК № 167 м. Києва сертифікатами за участь в конкурсах іноземної мови «Орлятко» та «Гринвіч»

Інтелектуальні конкурси для дітей та юнацтва - це не просто розвага  чи товариське змагання. Це розкриття потенціалу, ерудиції, кмітливості і, найголовніше, використання набутих знань. Вже третій рік поспіль учні НВК №167 м. Києва  приймають участь у конкурсах з німецької та англійської мови «Орлятко» та «Гринвіч». І з кожним роком результати стають вагомішими та спонукають до пошукової роботи. Адже змагання проходять на рівні України, тому кожна перемога стає особливою для кожної нашої дитини. Ми вітаємо наших учасників чудового інтелектуального конкурсу з іноземної мови, та бажаємо подальших успіхів та натхнення в здобутті нових висот.