Новій українській школі – сучасний учитель німецької мови

Учитель – це той невтомний трудівник, який розвивається сам і розвиває своїх учнів. Тому нова хвиля першачків, що прийде цього року до українських шкіл, стане натхненням для кожного, хто буде з ними працювати.

В період з 21 серпня по 23 серпня 2018 року  на базі НВК №167 м. Києва з поглибленим вивченням німецької мови проходило  навчання вчителів  німецької мови  м. Києва  за програмою «DLL- вчимося навчати німецької». Підвищення кваліфікації проходило в інтерактивному режимі з креативними тренерами від Гете-інституту пані Наталею Ждановою та пані Вікторією Щербаковою. Вчителі практично опановували нові прийоми навчання у дружніх, веселих командах. Вони мали змогу активно поспілкуватися з тренерами та один з одним, поділитися новими ідеями та прийняти участь у цікавих експериментах.

Завдяки цим заняттям у вчителів з’явився новий простір для творчості та педагогічного злету. Тож побажаємо всім, хто долучиться у новому навчальному році  до реалізації концепції Нової української  школи, натхнення та наснаги.