Переможці олімпіад в 2013-2014 н. р.

 


Руденко Ірина (9-А)
Призер четвертого Всеукраїнського етапу олімпіади з німецької мови 

Солошенко Марія (9-Б)
Учасник четвертого Всеукраїнського етапу олімпіади з німецької мови

Симиренко Маргарита (9-Б)
Учасник четвертого Всеукраїнського етапу олімпіади з історії

 

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з німецької мови
Прізвище та ім`я учня Клас Місце Вчитель
1. Мелкозерова Ольга 8-А І Максименко П.В.
2. Більмович Анна 8-Б І Максименко П.В.
3. Жигир Аріна 8-А І Максименко П.В.
4. Вітвицька Катерина 8-А ІІ Максименко П.В.
5. Дрига Катерина 8-А ІІ Максименко П.В.
6. Майборода Анастасія 8-А ІІ Максименко П.В.
7. Рогач Аліна 8-А ІІ Щуровська І.Й.
8. Надточій Даніїл 8-А ІІІ Струк С.І.
9. Ричакова Дар`я 8-А ІІІ Максименко П.В.
10. Ліхман Валерія 8-Б ІІІ Максименко П.В.
11. Павлюшин Владислав 8-Б ІІІ Струк С.І.
12. Шашкова Ангеліна 8-Б ІІІ Максименко П.В.
13. Руденко Ірина 9-А І Христич М.В.
14. Солошенко Марія 9-Б І Христич М.В.
15. Синьогуб Анастасія 9-А ІІ Христич М.В.
16. Охрімович Ярослава 9-А ІІ Христич М.В.
17. Симеренко Маргарита 9-Б ІІ Христич М.В.
18. Коваленко Катерина 9-Б ІІІ Томусяк М.В.
19. Лук`янць Ірина 9-А ІІІ Христич М.В.
20. Юнацька Надія 9-Б ІІІ Христич М.В.
21. Рудь Христина 9-А ІІІ Томусяк М.В.
22. Вовкотруб Аліна 9-Б ІІІ Томусяк М.В.
23. Рудов Михайло 9-А ІІІ Христич М.В.
24. Озерінін Федір 10-Б І Максименко П.В.
25. Ричакова Марія 10-А І Максименко П.В.
26. Вітвицька Тамара 10-Б ІІ Максименко П.В.
27. Гончар Максим 10-А ІІ Максименко П.В.
28. Ліпницька Ольга 10-А ІІ Максименко П.В.
29. Зеленська Владислава 10-Б ІІІ Максименко П.В.
30. Долинний Максим 10-Б ІІІ Карпікова О.І.
31. Васюков Олег 10-А ІІІ Максименко П.В.
32. Зражевська Вікторія 10-А ІІІ Карпікова О.І.
33. Демиденко Марія 11 І Макаренко Л.А.
34. Кузмічова Анастасія 11 І Максименко П.В.
35. Рябчун Анастасія 11 ІІ Макаренко Л.А.
36. Дідус Дана 11 ІІ Макаренко Л.А.
37. Бистрицька Наталія 11 ІІ Макаренко Л.А.
38. Корольова Каріна 11 ІІ Макаренко Л.А.
39. Білов Володимир 11 ІІІ Макаренко Л.А.
40. Івченко Яна 11 ІІІ Максименко П.В.
41. Колесник Ірина 11 ІІІ Макаренко Л.А.
42. Мініна Вікторія 11 ІІІ Макаренко Л.А.
43. Стеценко Катерина 11 ІІІ Макаренко Л.А.
Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови
44. Легецька Христина 8-А ІІ Царенко Т.А.
45. Жигир Аріна 8-А ІІ