Предметна комісія вчителів фізичного виховання та трудового навчання

Методична тема: «Формування стійких мотиваційних установок на здоровий спосіб життя, необхідності розвитку фізичних якостей та рухових здібностей в умовах інноваційних перетворень»

Склад предметної комісії:

Голова:  Дворська Антоніна Михайлівна  вчитель ІІ категорії, ІІІ місце районного етапу конкурсу «Вчитель року-2012», майстер спорту;

Члени методичного об`єднання:

1. Горбатюк Тетяна Дем’янівна  вчитель вищої категорії, майстер спорту;

2. Єрмоленко Валентина Вікторівна  вчитель вищої категорії;

3. Кашина  Лариса  Іванівна  вчитель вищої категорії, вчитель-методист, лауреат міського етапу конкурсу «Вчитель року-2005»;

4. Миронов  Олександр Олександрович  вчитель вищої категорії, старший учитель.

Велика увага на уроках фізичного виховання приділяється медико-педагогічному спостереженню. Постійно здійснюється контроль за самопочуттям учнів на початку та в кінці уроку, учні працюють за окремими програмами навантаження  згідно з групами здоров’я.
     Проведені заходи популяризують здоровий спосіб життя, а також сприяють фізичній реабілітації, максимальній реалізації  фізичних здібностей дитини. Саме такі завдання стоять перед декадою фізичного виховання, яка у навчальному закладі традиційно проводиться у вересні. Учні з нетерпінням чекають на різноманітні заходи декади, яка є справжнім святом Спорту. Розпочинається декада «Олімпійським уроком», на якому учні дізнаються про історію олімпійського руху, про досягнення українських спортсменів на олімпійських та параолімпійських іграх. Родзинкою кожного «Олімпійського уроку» є присутність зіркових гостей. Протягом декади також відбуваються змагання з футболу, волейболу, баскетболу, турнір з настільного тенісу,різноманітні естафети та спортивні конкурси. А завершує декаду спортивно – туристична гра «Робінзонада» для учнів 5-11 класів. Цього року до учасників гри завітали Рогач Вадим Ігорович, президент Федерації самбо України, заслужений тренер України та члени його команди. Вони приймали активну участь в проведенні спортивно-туристичної гри та нагородженні команд, що перемогли.

У 2018 році заплановано провести перший тур спортивної гри «Спортивне лелеченя».
    Традиційним стало проведення естафети «Мама, тато, я – спортивна сімя !» для учнів початкової школи.

Тематична декада дає гарний старт спортивній роботі, яка продовжується протягом всього навчального року. Серед спортивних заходів, які проводяться  вчителями методичного об’єднання слід згадати наступні:

• естафети серед учнів початкової школи;
  • шкільний турнір з футболу між командами 7-11кл.;
  • турнір з волейболу серед дівчат 10 – 11 кл.