Шановні учні, батьки учнів, вчителі!

Давайте всі разом до Дня Святого Миколая зробимо подарунок дітям, які тривалий час перебувають в Центрі дитячої онкогематології («Охматдит»). За словами завідуючої відділенням Стесюк Ольги Михайлівни, діти будуть раді олівцям, альбомам, пластиліну, наборам для творчості, розмальовкам, конструкторам, іграшкам (пластиковим), книжечкам, наборам пазлів, іграм на розвиток дрібної моторики.

Якщо є бажання передати іграшки та конструктори, бажано, щоб вони були більш-менш новими. Діти цілодобово, тривалий час, перебувають у лікарні. Кошти, які виділяються бюджетом, не можуть задовольнити потреби діток саме в розвивальних іграх та іграшках.

Подарунки передавати в каб. 209 до 18 грудня включно.

Звертаємо вашу увагу, що іграшки мають бути саме пластиковими, бо у відділенні дотримуються режиму стерильності.

Відчуємо себе Святими Миколаями!