Урочисте вручення Німецьких мовних дипломів учням НВК №167 м. Києва

13 вересня  2018 року в НВК №167 з поглибленим вивченням німецької мови (спеціалізована школа І ступеня-гімназія) м. Києва відбулося урочисте вручення Німецьких мовних дипломів рівня А2/В1. Цю подію очікували з нетерпінням 41 дипломант навчального закладу. 29 учнів 9-х класів  отримали дипломи рівня В1,  10 учнів -  дипломи рівня А2.
    На святковому заході з промовою виступила директор навчального закладу Олена Володимирівна Кавун, побажала учням подальших успіхів в опануванні німецької  мови, адже кожен десятий європеєць розмовляє німецькою. Вивчаючи одну з найважливіших світових мов, учні в подальшому матимуть значно кращі шанси до кар’єрного зростання на  ринку  праці. Олена Володимирівна побажала всім дипломантам успіхів у складанні наступного екзамену на рівень В2/С1.
    Одним з найповажніших гостей заходу був координатор з німецької мови Центрального відомства середньої освіти Німеччини пан Крістоф Йеггле. Вітальне слово пана Йегглє глибоко вразило присутніх. Він був задоволений кількістю бажаючих вивчати німецьку мову, звернув увагу на високу мотивацію та підготовку учнів навчального закладу до складання ДСД-іспитів.  В своїй промові він відзначив, що учні зробили свій перший крок у напрямку складання наступного, значно складнішого іспиту   ДСД ІІ та побажав їм плідної підготовки, зберегти інтерес до німецької мови та культури Німеччини і мав честь вручити ДСД дипломи В1/А2 рівня учням НВК № 167.
    Щиро дякуємо учителям, які підготували учнів до екзамену рівня А2/В1, а саме пану Міхаелю Ерліху, Максименко Поліні Володимирівні та Волинець Олені Вікторівні.
    Подальших успіхів дітям та вчителям !!!