Місячник безпеки дорожнього руху

В рамках Місячника безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі» в НВК № 167 м. Києва проведено ряд заходів, які включали оформлення стендів, практичні роботи на уроках.
    На уроці інформатики, учні п’ятих класів створювали повідомлення в графічному редакторі Paint  на тему «Я - пішохід», застосовуючи знання та навики роботи на комп’ютері.
    У молодших класах проведено рольову гру на ігровій доріжці «Машини та пішоходи».
    Учні четвертих класів взяли участь у пізнавально-розважальній грі «Правила руху для зору і слуху», а учні п’ятого класу були кураторами гри. Гра складалась з шести станцій «Візитка», «Руханка», «Подумай-відгадай», «Що означає знак», «Загадки», «Склади пазл». На станції «Візитка» учні презентували емблему, девіз та назву команди. Станції «Руханка» та «Що означає знак» були направлені на знання основних правил для пішоходів. А на станції «Пазли» діти складали пазли. На станціях «Загадки» і «Подумай-відгадай» команди активно відповідали на запитання та виявили свою ерудованість та активність.

В межах просвітницьких заходів в вереснів НВК №167 відбувся «Відкритий урок з поліцейськими» у молодших класах. Основною метою інспекторів поліції було нагадати важливість додержання правил дорожнього руху юними пішоходами.  Адже правила дорожнього руху мають знати всі.

Традиційною стала зустріч учнів молодших класів з інспектором відділу зв’язку з громадськістю Управління патрульної поліції в м. Києві, старшим лейтенантом Багалікою Сергієм Сергійовичем, та інспекторами Крупені Олексієм Вікторовичем та Хоменко Юрієм Едуардовичем. Поліцейські провели роз’яснювальну роботу з метою профілактики поводження дітей з незнайомцями та з невідомими речами, які знаходяться в полі зору дитини, та які можуть нести загрозу для життя. Діти з цікавістю зустріли поліцейських, активно задавали питання та з радістю сфотографувались на згадку.