Інтелектуальна гра «Якщо хочеш бути здоровим»

Найцінніший скарб у житті кожного з нас - це наше здоров’я. Без нього ми – ніхто. Хворій людині не потрібні гроші.
    - А, можливо, на ліки? – скажете Ви.
    - Так, можливо! Та не все можна купити! Можна бути здоровим фізично, але морально та духовно – страждати.
    Всі ми хочемо бути здоровими. Нікому не хочеться хворіти, лежати в ліжку, ковтати пігулки, відчувати біль. А для того, щоб бути активними, кожна людина повинна добре знати себе, свій організм. Знати, як працюють  органи: серце, легені, мозок, м'язи. Знати, що корисно твоєму організму, а що шкідливо, як правильно харчуватися, вести здоровий спосіб життя.
    20 листопада 2018 року третьокласники НВК №167 м. Києва запалили всіх присутніх позитивними емоціями, іскоркою творчості, бажанням розвиватися фізично під час інтелектуальної гри «Якщо хочеш бути здоровим». Вони злагоджено працювали в командах, співали і танцювали, вболівали за однокласників. Скільки талановитих, креативних, ерудованих  дітей у нашій великій шкільній родині! Це результат щоденної праці дитини та її родини. Це велика кропітка праця всіх вчителів. Спасибі Вам, наші батьки, за таких талановитих діточок! Спасибі нашим  шефам-семикласникам за допомогу у проведенні свята. Ви були класними. Спасибі учасникам гри за міцні знання та вміння їх застосовувати у різних життєвих ситуаціях.
    Будьте завжди здоровими, активними, життєрадісними! Нехай кожен день приносить вам нові відкриття і нові звершення!