Участь команди «»МінЮст» НВК № 167 м. Києва в районному правовому турнірі

8 грудня 2016 року в сш № 234 пройшов фінальний етап районного правового турніру. В цьому році склад команди "МінЮст" був кардинально оновлений, з минулорічного складу залишилася лише учениця 11-А класу Легецька Христина, яка і взяла на себе роль капітана нашої команди. Учні 10-А та 10-Б класів Дзьобак Андрій, Гавриленко Герман, Костенко Анна, Бубнов Юрій, Климчук Валерій та Ебель Анна вперше брали участь у турнірі такого рівня, але, не зважаючи на це, показали себе справжніми бійцями. Відмінно пройшовши всі попередні тури, наша команда пробилася в суперфінал, де на рівних змагалася з командами НВК "Домінанта", сш № 31 та сш № 234. В запеклій боротьбі в фінальних турах брейн-рингу наша молода команда поступилася тільки господарям турніру команді сш № 234, посівши почесне друге місце. Тому це "срібло" для нас - на вагу "золота"!
     Члени журі, до якого входили представники адміністрації сш № 234, Управління освіти Дніпровського району м. Києва та Головного територіального управління юстиції у м. Києві, відмітили високий рівень правових знань та ерудиції нашої команди. Бажаємо "МінЮсту" нових перемог!