Приймання до 1 класу

Шановні батьки майбутніх першокласників.

з 04 квітня до 31 травня 2019  року відповідно до графіку.

На виконання  п. 4 ст.12 розділу ІІ Закону України «Про освіту» початкова освіта здобувається, як правило, з шести років.

Відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2019 року № 367, заяву та документи подають особисто батьки дитини (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника).

До закладу освіти необхідно подати:

• копію  свідоцтва про народження дитини (з пред’явленням оригіналу);

• оригінал або копію медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о       «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду”;

• документ, що підтверджує місце проживання дитини або одного з її батьків.

Якщо станом на 31 травня 2019 року кількість поданих заяв про зарахування перевищує загальну кількість місць у перших класах, зарахування дітей відбувається за такими правилами:

• до 01 червня 2019 року включно зараховуються діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене, а також діти, які є рідними (усиновленими)  братами та / або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі, чи дітьми працівників закладу освіти.

В 2019-2020 навчальному році ми відкриваємо 2 перших класи (60 дітей).

( Потужність нашої школи – 590 учнів, навчається – 790 учнів (134%))