Робінзонада – 2019

У кожного навчального закладу є свої традиції. Існують вони і в НВК № 167 м. Києва. Однією з них є проведення спортивно-туристичної гри «Робінзонада», яка традиційно завершує декаду фізичної культури. Цей захід учні і батьки завжди чекають з нетерпінням. Адже «Робінзонада» - це завжди посмішки, гарний настрій, тепла родинна атмосфера, одним словом - свято! У цьому навчальному році учасники з радістю брали участь у випробуваннях на станціях, які давно прийшлися їм до душі. Серед них такі станції як «Швидкісна», «Кіт у лантусі», «Стрибунець», «Переправа», «Лабіринт», «Спритна», «Медична». Але організаторами були підготовлені і нові: «Туристична», «Мандрівник», «Кулінарна», «Альпініст».

А на станції «Фрістайл» дітей і батьків чекали давні друзі гімназії – заслужений тренер України, старший тренер Національної збірної України з самбо, Грабовський Сергій Вікторович та багаторазова переможниця міжнародних змагань з самбо, майстер спорта з самбо і дзюдо, Челпанова Єлизавета. Вони урочисто і відкрили «Робінзонаду – 2019», звернувшись до учасників з побажаннями гарної гри та перемоги.

Сприяла проведенню заходу і погода. Сонячні проміння, осяявши стадіон, надали ще більш піднесеного і святкового настрою. Задоволені були всі: і діти і батьки, які, згуртувавшись у 6 команд, не поступалися дітям в азарті, швидкісті та винахідливісті. Нагородження учасників проходило не менш урочисто, ніж відкриття «Робінзонади». Адже кубки переможцям вручав Президент Національної Федерації самбо України Рогач Вадим Ігоревич. Отже, зі стартом, вас, гімназисти! Нових перемог і яскравих вражень у цьому навчальному році!