«Робінзонада-2017»

З нетерпінням чекають учні НВК № 167 останні тижні вересня. Саме в цей час, вже десятий рік поспіль, проводиться спортивно-туристична гра «Робінзонада», яка завершує декаду фізкультури у навчальному закладі. Не дивлячись на «поважний вік» «Робінзонади», кожного року вона дивує своїх учасників все новими й новими випробуваннями. Цього року команди мали впоратися із завданнями 13 станцій.
     У суботу, о 10:00, тринадцять учнівських команд 5-10 класів та 8 батьківських команд вишукались на лінійку-відкриття сімейної спортивно-туристичної гри. Урочистість заходу надала присутність почесних гостей: Рогача Вадима Ігоревича, заслуженого тренера України, президента Національної Федерації самбо України; Дильшота Халматова, майстра спорту міжнародного класу, багаторазового призера чемпіонатів Європи та світу із самбо; Куниці Лесі Анатоліївни, виконавчого директора Національної Федерації самбо України. Гості не тільки привітали учасників гри, а ще й взяли активну участь у її проведенні.
     Спортивний азарт, підтримка друзів, гордість дітей за батьків, які гідно виконали завдання всіх станцій й оплески батьків на підтримку дітей не тільки створили атмосферу успіху і радості, а й стали незабутніми спогадами для всіх учасників «Робінзонади».