Практичний семінар для вчителів німецької мови спеціалізованих навчальних закладів, що викладають у перших класах

Викладати в початковій школі може не кожен. Навчити першокласника спілкуватися іноземною, може людина, яка самовіддано любить свій фах, а особливо дітей. Саме для таких творчих, талановитих та креативних вчителів німецької мови міста Києва і підготували семінар вчителі НВК № 167 м. Києва.
    В нашому навчальному закладі викладання в початковій школі німецької мови перейшло з рівня класно-урочної системи до рівня занурення в казковий світ мови уже давно. Тому поділитися є чим. Вчителі, що мали слово на семінарі розповіли, перш за все, про нововведення в освітній системі для початкової школи, поділилися великим  досвідом викладання саме у 1 класі, де закладаються основи, говорили про результати, з якими приходять учні в середню школу. За багато років ефективність саме такого продуктивно-креативного викладання і стало підґрунтям практичного семінару.
    Захід складався з трьох частин. Всі вони були теоретично-практичними. Спочатку  Братусь А.А. ознайомила вчителів з основними вимогами та нововведеннями, щодо викладання в початковій школі, з підручниками, які використовуються в 1 класах, для вивчення німецької мови та практичним їх застосуванням на уроках з інтегруванням в інші предмети та використанням методу гри.
    В другій частині Хрущ А.О. розгорнула майстер клас для всіх присутніх. Ніхто не залишився осторонь! Адже найкраще запам’ятовується власний досвід. Тому колеги із величезним задоволенням співали, танцювали, грали, та вивчали методику подання тем «Алфавіт», «Цифри», «Тварини», «Кольори» весело і невимушено.
    В третій частині Біріна О.А. та Коломієць Л.А. показали, як же можна вивчати іноземну мову у позакласній роботі. При цьому зацікавити і залучити не тільки дітей, а й їх батьків.
    По кількості питань, та витраченого часу, стає зрозуміло, що семінар був дійсно необхідним. Колеги сипали питаннями, цікавилися конкретними прийомами подання тієї чи іншої теми,  переймали наробки та матеріали до запропонованої теми. Тож робота вчителів НВК № 167 була плідною. Найбільше задоволення приносить усвідомлення того, що час витрачений не даремно і всі ідеї знайшли відгук у однодумців. З нетерпінням чекаємо наступних таких же плідних та доброзичливих зустрічей з нашими однодумцями.