Модель ООН-2017

    З 26 по 28 жовтня у стінах НВК № 167 м. Києва відбулася Міжнародна Модель ООН – освітня симуляційна гра, що передбачає відтворення діяльності найвпливовішої світової організації й обговорення актуальних міжнародних викликів. Темою цьогорічної моделі стала – «Learn Today, Lead Tomorrow».
    Окрім цінних теоретичних знань про глобальні політичні процеси, учасниці й учасники моделі ООН отримали і чимало практичних переваг: вдосконалення ораторських здібностей, досвід ведення дебатів, розширення можливостей залагодження конфліктів тощо.
    Під час триденного заходу було змодельовано діяльність ООН на прикладі таких шести комітетів: Рада Безпеки, Рада з прав людини, Економічна та Соціальна Рада, Комітет з питань роззброєння та міжнародної безпеки, ЮНЕСКО та ВООЗ.

    
    Цього року нашими гостями були Ольга Мальчевська – відома журналістка, репортер ВВС, яка розповіла про важливість слідкування за достовірністю інформації, яку надають ЗМІ та роль ВВС як найбільш надійного джерела інформації. Людмила Гарарук – засновник Всеукраїнського проекту «Мистецькі фортеці»; мета якого – дослідження та представлення інтелектуального та творчого потенціалу України на всеукраїнському та міжнародному просторі, наголосила, що саме формат ООН сприяє вдосконаленню політичних, комунікативних, соціальних та лідерських компетенцій, що є базовимив 21 столітті.

    
    «Модель ООН – чудова нагода спробувати себе у ролі світового лідера, зануритись у вир глобальної політики та дипломатії. Симуляційна гра дозволяє поповнити власний арсенал практичних навичок умінням переконувати, обстоювати власну позицію, працювати у команді заради спільного результату», - зазначила засновник Моделі ООН у НВК № 167 м. Києва Олена Михайлівна Кулинич.
    Участь у моделі ООН – це неоціненний досвід, нові знайомства та незабутні враження!
    Висловлюємо щиру подяку всім вчителям, які приймали участь в організації та проведенні заходу.