Школи-партнери в НІмеччині

НВК №167  м. Києва вже понад 5 років має партнерство з двома шкільними закладами Німеччини, а саме з:

Напрямками нашої співпраці є обмін учнями, обмін викладацьким  досвідом та робота  над спільними проектами.

Під час обміну діти мають ексклюзивну можливість познайомитися з  жителями, визначними місцями та пам’ятками  архітектури країни, мову якої вони так плідно вивчають, спостерігати, а головне, приймати активну участь в житті зарубіжних школярів, вдосконалити свої практичні мовні навики. Особливі значення мають святкові поїздки в період Різдва чи Великодня в Німеччину, де діти знайомляться з історією виникнення цих свят, обрядами та звичаями німецького народу, вивчають пісні та вірші, мають можливість порівняти їх з такими ж святами в Україні. Після таких обмінів діти товаришують, переписуються, вітають один одного із святами, а влітку на канікулах зустрічаються вже поза цим проектом просто як справжні друзі.

10-21.10.2017  Обмін між Бургау-гімназією м. Дюрен (Німеччина) та НВК №167 м. Києва