Чемпіонат Дніпровського району м. Києва з сімейного спорту

4 лютого 2017 р. на базі Технічного ліцею відбувся шостий із десяти відбіркових турів Чемпіонату Дніпровського району міста Києва з сімейного спорту.

Засновником Чемпіонату з сімейного спорту міста Києва є колективний учасник БФ "Дніпровський" - ГО "Асоціація сімейного спорту України" (президент Олександр Сеньченко) а також Благодійна організація «Благодійний фонд «Дніпровський» (президент Анатолій Павленко). Організаторами Чемпіонату разом з БФ «Дніпровський» є управління  освіти Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації (начальник Наталія Іваніна) та колективний учасник БФ "Дніпровський" - ВСГО «Україна - країна героїв» (президент Денис Стецюра). ІІ-й Чемпіонат Дніпровського району міста Києва з сімейного спорту є відбірковим етапом Чемпіонату міста Києва з сімейного спорту та другий рік проводиться при підтримці - громадського діяча Олександра Негоди.

Головна мета заходу - залучити батьків та дітей до спільної справи. На власному прикладі мами й тата показали свої й малечі, що спорт, це основа здорового способу життя. А бути зразком для своєї дитини – найвища нагорода.

Учні нашої школи разом з батьками мали змогу взяти участь у чемпіонаті. Діти з нетерпінням чекали, коли разом з татом і мамою зможуть випробувати свої сили, демонструючи вольові якості, спритність та командну згуртованість. Змагання складались із різноманітних естафет. Це було справжнє свято для учасників та глядачів. Батьки і діти отримали незабутні враження та масу позитивних емоцій від активно проведеного дозвілля у родинному колі. Вони з неймовірним азартом бігали, стрибали та долали усі перешкоди.

В результаті непростих випробовувань 2  місце посіла сім’я Авходєєвих (4-А клас), яка проходить до наступного туру. Усі учасники отримали грамоти та кубки, а також призи котрі надали організатори спортивного заходу. Тож жодна сім’я, котра брала участь у конкурсі, не залишилась поза увагою організаторів. Всі без виключення отримали призи та грамоти, ну, а найголовніше позитивні враження та емоції, що залишаться з ними на все життя.