Вітаємо призерів фестивалю-конкурсу театральних колективів «Срібне джерело 2019»

Вітаємо музично-театральний гурток «Прем’єра» НВК № 167 м. Києва з ІІ місцем у районному етапі міського фестивалю-конкурсу театральних колективів навчальних закладів «Срібне джерело 2019» з авторською виставою «Школа магії». У конкурсі взяли участь театральні колективи 13 освітніх закладів району. В репертуарі театрів були представлені вистави за п’єсами української та зарубіжної класики, сучасних драматургів та авторськими адаптованими сценаріями.

Керівник гуртка, педагог - Майорко Марія Володимирівна, творча особистість, яка згуртовує навколо себе талановитих учнів та розвиває акторські здібності, сценічну культуру мовлення, формує у вихованців театральну культуру як невід’ємну частину їхнього духовного розвитку. Щиро дякуємо керівнику Майорко Марії Володимрівні, хореографам Кусливій Анастасії Вікторівні та Селівановій Тетяні Іванівні за незабутні враження та яскраві емоції.

Бажаємо успіхів та нових перемог!