Початок нового навчального року

Навчально-виховний № 167 м. Києва гостинно відкриває двері своїм учням, вітаючи їх з початком нового навчального року.

День Знань завжди яскравий, насичений емоціями та хвилюючою атмосферою. Звучить урочиста музика, шкільне подвір’я розквітає дитячими посмішками.

Школярі стають старші на рік, а для першачків і одинадцятикласників Свято Першого дзвоника - особлива подія, бо для малюків з дитсадочка відбувається все вперше: перший клас, перша вчителька, перша парта, перші шкільні будні. А для учнів одинадцятих класів цей навчальний рік - останній у шкільному житті, вони - майбутні випускники 2020 року.

У перший день навчання учнів привітали казкові персонаж: Мері Попінс, її вихованці Джейн та Майкл, а також міс Ендрю, які розповіли дітям про чудову Країну знань, яка відкривається перед ними. Казкова лінійка подарувала неймовірні враження, море емоцій та позитивний настрій на весь майбутній рік!