Cвято мам у 2-В класі

10 березня у НВК №167 м. Києва відбулося свято мам, свято вшанування жіночої вроди, краси і відновлення. Учні 2-В класу ретельно і завзято готувалися до привітання найрідніших і найулюбленіших мам: вивчали вірші, співали пісень, готували святкові листівки власними руками, підготували танок. Мами - учасниці разом зі своїми дітками брали участь у різноманітних конкурсах. Збирали на час дітей до школи, комплектуючи їхні портфелі. Демонстрували силу материнської любові, впізнаючи своїх дітей за формою носика. Спробували себе мами і у ролі артистів незвичайного ансамблю музичних інструментів. Учасниці з легкістю знайшли «друге життя» для, здається, непотрібних речей. Змогли показати свій артистизм, демонструючи пантоміми відомих казок. У залі лунав щирий дитячий сміх. В очах матерів стояли сльози гордості і любові до своїх дітей. Формат свята передбачав тісний контакт і єднання дітей та батьків. Мами – учасниці в черговий раз довели непереможну силу і призначення жінки-матері.