Відповідальне лідерство - шлях до успіху

25.12-27.12.2018 на території Міжнародного Дитячого Табору «Артек» відбувся ХV зимовий збір лідерів учнівського самоврядування міста Києва, де у складі РОС «ДНІПРО» були троє учнів нашого закладу: Бородиня Валерія, Левчук Владислав та Анна Тимошенко.

У перший день лідери РОС «ДНІПРО» урочисто відкрили цей фестиваль та представляв район візитівкою, крім того учні защедрували на творчій програмі «Україна колядує», що була підготовлена лідерами Деснянського району.

На другий день лідери прослухали лекції на тему «Я маю право», у організації якої безпосередньо допомагали головне територіальне управління юстиції, відділ ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУ МВС України в місті Києві, Служба у справах дітей та сім’ї, представники СБУ України та ГО «Волонтер». Також, відвідали цікавий, мотиваційний тренінг від IronMan Дмитра Стрижова , що є засновником усім відомої компанії «SHERIFF» та отримали у подарунок цікаву книгу «Життя - це...». На закінчення чудового дня  презентували мультфільм «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» та можливість поспілкуватися з працівником кіностудії «Animagrad".

Фіналом зборів став квест Оболонського району на тему культури та історії європейських держав; відео-флешмоб для воїнів ООС, що воюють на Сході України, а також готували подарунки та привітальні листи на Новий Рік. А закінчився виїзд презентацією від Солом’янського району, основною тематикою якого було розкриття легенд кожного з десяти районів Києва.

Відповідальне лідерство - шлях до успіху!