Модель ООН у НВК № 167 м. Києва

У навчально-виховному комплексі №167 м. Києва 18 та 19 січня відбулась науково-практична гра «Модель ООН – 2019», на засіданнях якої учні виступають у ролі дипломатів і брали участь в обговоренні питань, що стоять на порядку денному в сучасній ООН.
     Темою МООН-2019 стала «Консолідація міжнародної спільноти задля розробки глобальної стратегії сталого розвитку».
     Більше 100 учнів брали участь у конференції в ролі делегатів, преси та секретаріату. Кожен зміг відчути себе в ролі справжнього дипломата, беручи участь у палких дискусіях під час засідань комітетів. Учні отримали безліч нових вражень та знайомства, які надовго залишаться в їхній пам’яті.
     Також захід відвідав поважний гість – депутат Київської міської державної адміністрації Горбунов Ярослав Володимирович, який дав корисні поради учням та побажав вдалої гри.
     Другий день кожної Моделі завжди найбільш насичений. Цей раз не став виключенням, адже написання резолюцій, насичені дебати та голосування роблять цей день настільки важливим. Кожен делегат пропонує свої пункти, які голосуванням всіх країн-учасниць та секретаріату приймають або ні.
     Сподіваємося, що конференція залишила кожному делегату тільки приємні враження та бажаємо успіхів у подальшій творчій та навчальній діяльності.
     Дякуємо учням нашого навчального закладу, а також представникам ліцею «Наукова зміна», гімназії №136, гімназії №191, СШ №291, Українського гуманітарного ліцею, СШ №197, СШ №153, СШ №290, , які долучилися до організації гри. Окрема подяка адміністрації НВК №167 м. Києва, яка доклала всіх зусиль для того, щоб захід пройшов на найвищому рівні.

https://www.youtube.com/watch?v=0b9n8Nc8TAg віде на ютубі