Співпраця з міжнародною школою Ambitus в Індіі

Вже впродовж двох років наш навчальний заклад бере участь у міжнародному проекті  започаткованому Ambitus World School в Індії. Мета даного проекту  передбачає дослідження культурної спадщини Індії та України. Результати  проектних досліджень учні демонструють під час  онлайн  сесій.

Учні  8-Б класу презентували свої роботи в контексті  досліджень зв’язку індійської міфології  з відомими фестивалями Індії.
    13 вересня вони виступили з презентацією на тему: «Фестиваль Ганеша, бога мудрості, процвітання та достатку та вплив наслідків святкування на довкілля» (відео).
    6 грудня команда учнів 8-Б класу представила  проект на тему: «Фестиваль Дівалі - святкування перемоги світла над тьмою». Тема перемоги світла над темрявою є популярним мотивом всіх індійських казок і, саме тому, стає зрозумілим, чому в Індії, країні, що дуже схожа на казкову, кожної осені ця перемога відмічається національним святом Дівалі.
    Не меш цікавим та інформативним був виступ учнів з Індії. Впродовж двох скайп-сесій вони презентували свої проекти «День Незалежності України» та «Сорочинський Ярмарок». Всі учасники української команди були приємно вражені та схвильовані, коли прозвучав гімн України англійською мовою у виконанні індійських учнів. Колорит українського Сорочинського Ярмарку був представлений  усними повідомленнями учнів, запальним українським танком, малюнками та поробками з паперу та дерева.

Ми завжди чекаємо з нетерпінням нової зустрічі з нашими індійськими друзями.  Кожна сходинка проекту - це нові відкриття, нові знання, нові можливості, новий досвід як для учнів, так і для вчителів.