День миру в НВК №167 м.Києва

21 вересня 2016 року в навчально-виховному комплексі № 167 м. Києва відбулися урочистості присвячені Всесвітньому Дню Миру, організований кафедрою вчителів англійської мови.

Учні 9-10 класів прийняли участь у шкільній конференції “Peace In Our Minds”, під час якої учасники мали можливість переглянути ряд відео матеріалів про історію заснування Всесвітнього Дня Миру, про засновника організації “Peace One Day” Jeremy Gilley та виступити із своїми презентаціями “Ukraine is an area of conflict but not the zone of indifference”, “Peace begins with a smile”.

На подвір’ї школи діти створили різнокольоровий майданчик миру з надписами “Love”, “Peace”, “Keep Hands Together”, “Peace in the whole world”.
    Учні 5-х та 6-х класів зшили «ковдру миру», як символ єднання довкола вічної ідеї добра ти миру. Були проведені інтерактивні уроки в 5-х класах, де учні висловили побажання миру всьому світові та своїй рідній  Україні. Учні початкової школи створили плакати «Яскраві барви миру».

Багато учнів долучилися до міжнародної акції “#HandofPeace”. Найкращі роботи учнів 8-х та 6-х класів за тематикою “May Peace Prevailon Earth” були відіслані у штаб-квартиру організації з підтримки миру “Peace Palls International” до Нью Йорку.

“PeaceOneDay” – чудове свято толерантності, яке об’єднало учнів та вчителів.