Екскурсії учнів 3-их класів

Дивовижна подорож Сонячною системою

Чим далі ми занурюємося в глиб космосу, тим більше питань, гіпотез і нерозгаданих таємниць виникає.
    Чи є життя на Марсі? Чому Венера найгарячіша планета? Що таке «сонячний вітер»? Що відбувається на околицях Сонячної системи?  Відповіді на ці та інші питання учні 3-А класу дізналися відвідавши 22 березня 2017 року  сферичний кінотеатр «Атмосфера 360».
    Завдяки унікальному формату кіно, діти відчули ефект присутності, в тому що відбувалося на екрані, стали учасниками захоплюючої подорожі, на власні очі побачили справжню і дивовижну красу Сонячної системи. Здійснили посадку на всіх восьми планетах, починаючи від центру тяжіння – зірки на ім’я «Сонце» і закінчуючи маловивченими «околицями» . Пронеслися крізь хвіст комети, змогли обігнати астероїди, облетіли  навколо величезних космічних гігантів… Фантастична подорож створена на основі останніх космічних досліджень, реальних фотознімків, отриманих за допомогою зондів і суперпотужних телескопів. На якусь мить третьокласники стали справжніми  астрономами та змогли поглянути в незвідану таємничу даль.

Вода - джерело життя

22 березня відбулась екскурсія учнів 3-Б класу до заводу питної води «Еталон». Учні відвідали хімічну лабораторію і виробничі цехи; ознайомились з технологією очищення і бутилювання; дізнались багато цікавого про користь і цілющі властивості питної води для здоров'я і життя людини. Діти отримали багато незабутніх вражень і позитивних емоцій, а також подарунки на згадку про цікаву і корисну екскурсію.