Участь команди НВК №167 м. Києва у семінарі для координаторів та учасників шкільного самоврядування у рамках проекту «Безпечна школа»

23-26 травня учні та педагог-організатор НВК №167 м. Києва мали щасливу нагоду бути запрошеними для участі у семінарі координаторів та учасників шкільного самоврядування, який організувала та провела Всеукраїнська громадська організація Жіночий консорціум України за фінансової підтримки міжнародної організації SavetheChildrenInternational.

Тренер Іосіф Молдовану – досвідчений експерт з Молдови – зміг зробити надзвичайне: змінити бачення, запалити серця та закласти правильне розуміння функцій органів шкільного самоврядування не тільки у команди НВК №167 м. Києва, а й для представників ще 15 шкіл з різних куточків України. Особливість тренінгу полягала у тому, що дорослі та діти мали окремі навчальні модулі у різні дні та могли опановувати інформацію у власному режимі та в атмосфері абсолютної довіри.

Під час тренінгу ми:
· Сформували розуміння права дітей на участь у житті навчального закладу;
· Розглянули місію, задачі та функції органів шкільного самоврядування;
· Проаналізували спосіб організації та функціонування Шкільної Ради;
· Розглянули діяльність Шкільної Ради крізь призму Міжнародних стандартів участі дітей.
    Вся ця робота збагатила знання учнів про права людини в сучасному світі та спонукала їх відчути власну відповідальність за майбутнє України.

Учнівський та педагогічний колективи НВК №167 м. Києва вдячні організаторам за проведений захід та сподіваються на подальшу співпрацю.