День 30-тих роковин трагедії на Чорнобильській атомній електростанції

У день 30-тих роковин трагедії на Чорнобильській атомній електростанції учні НВК №167 м. Києва поклали квіти до Меморіалу Жертвам Чорнобильської трагедії та до Меморіалу Воїнам-ліквідаторам. Із болем в серці ми вкотре згадуємо про тих, хто, приборкуючи ядерну стихію, пожертвував собою заради порятунку мільйонів людей, хто захистив життя майбутніх поколінь ціною власного. На виховних годинах учні та вчителі згадали про трагічні події і хвилиною мовчання віддали шану загиблим.
     Представники прес-центру разом з вчителем англійської мови Царенко Т.А. та педагогом-організатором  Крушеницькою І.С. організували виставку  малюнків, плакатів та газет, де ще раз нагадали про необхідність захищати навколишнє середовище та використовувати альтернативні види енергії.

А шефський сектор провів виховну годину «Мирний атом» для учнів 1-х класів.

Учні 8-А та 10 класів відвідавши Національний музей «Чорнобиль», перейнялись проблемами безпеки атомної енергетики.

Під керівництвом вчителів фізики Братусь С.К. та Громової Т.В. учні оформили проекти «Атом + Атом = Всесвіт» та «Злий Атом руйнує Всесвіт», де висвітлили своє бачення атома як основи Всесвіту, а також як страшної руйнівної сили, на прикладах Хіросіми, Нагасакі, Чорнобиля та Фукусіми.