Інтелектуальні та творчі конкурси


Мусік Ярослав (4-Б клас)

отримав нагороду «Золотий Колосок»
Всеукраїнського інтерактивного
природничого конкурсу 
«Колосок»

21 учень нагороджений
сертифікатом «Срібний Колосок»
Всеукраїнського інтерактивного 
природничого конкурсу 
«Колосок»
призер районного етапу
Міжнародного конкурсу
з української мови імені Петра Яцика

Балим Андрій (5-Б клас) та
Марченко Анастасія (4-Б клас)

отримали диплом ІІ ступеня Регіонального 

рівня Всеукраїнської українознавчої гри 
«Соняшник»

13 учнів отримали
диплом переможця
Всеукраїнської українознавчої
гри 
«Соняшник»

Наказнюк Анна (2-А клас)
отримала сертифікат 
«Відмінний результат» 
Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру»

36 учнів отримали 
сертифікат «Добрий результат» 
Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру»

Балим Андрій (5-Б клас)
Усадський Олександр (6-Б клас)
Охрімович Руслана (7-А клас)
Ебель Анна (8-Б клас)
Ліхман Валерія (9-Б)

отримали грамоти
Міжнародної природничої гри «Геліантус»
8 учнів отримали
дипломи 
Міжнародного учнівського конкурсу
юних істориків «ЛЕЛЕКА»
Брейн-ринг з ПДР
(вересень, 2014 р.) - 
IV місце
фінальна районна гра
«Інтелект-турнір»
(жовтень, 2014 р.) -

IV місце

районний конкурс патріотичної пісні
«Найдорожче. Ми українці»
(жовтень, 2014 р.)

ІІ місце у номінації «Хорові колективи»

районний місячник
«За здоровий спосіб життя»
(листопад, 2014 р.) - 

I місце

V районний правовий турнір
для учнів 10-11 класів, що проводиться в рамках місячника правових знань
(листопад, 2014 р.) - 

IІ місце
військово-спортивні змагання з вогневої підготовки серед збірних команд загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва «Снайпер столиці»(листопад, 2014 р.) -  ІІ місце та І місце
районний талант-шоу
«Дивуємо світ по-новорічному»
(грудень, 2014 р.) -

IІ місце у номінації  «Вокал. Соло»
районний талант-шоу
«Дивуємо світ по-новорічному»
(грудень, 2014 р.) -

IІ місце у номінації «Вокал, дует, тріо»
районний талант-шоу
«Дивуємо світ по-новорічному»
(грудень, 2014 р.) - 

I місце у номінації «Циркове мистецтво»
районний талант-шоу
«Дивуємо світ по-новорічному»
(грудень, 2014 р.) - 

IІ місце у номінації «Поезія. Проза. Сценарій»
районний етап
міського конкурсу читців поезії
Тараса Шевченка

(лютий, 2015 р.) - 
IІІ місце
відкритий чемпіонат
Дніпровського району м. Києва
з черлідингу
(березень, 2015 р.) - ІІ місце у номінації джаз-соло
Всеукраїнський конкурс телевізійних сюжетів та сценаріїв «Цікаво про цікаве»(березень, 2015р.) -  2 роботи посіли І місце у номінації «Про мистецтво і літературу»


VIII районний фестиваль - конкурс
«Молодь обирає здоров’я»
(березень, 2015 р.) - 

ІІ місце

районний конкурс вокалістів «Солофест» (березень, 2015 р.) -  ІІ місце

ХІІ районний конкурс юних поетів «Діамантові зерна» у рамках міського конкурсу ім. Дмитра  Білоуса «Поетична весна. Чари барвінкові» (квітень, 2015 р.) -   І місце


IV Міська профорієнтаційна гра «Мистецька фортеця»
(квітень, 2015 р.) -
І місце 
 
 


Прібитков Кирило (5-А клас)

районний конкурс  авторської пісні
та співаної поезії (квітень, 2015 р.) –

 І місце у номінації
«Кращий виконавець авторської пісні»


Гарник Дарина та
Поражинська Віра (9-Б клас)

районний конкурс  авторської пісні
та співаної поезії (квітень, 2015 р.) – 

І місце у номінації
«Народні традиції в авторській пісні»
конкурс- огляд роботи загонів ЮІР  (квітень, 2015 р.) -  VIIIмісце конкурс «Київський вальс-2015» (травень, 2015 р.) -  ІІ місце

 

 

 

2013-2014 навчальний рік


Охрімович Руслана (6-А клас)
Учасниця літературних читань Тарас Шевченко - мовами національних меншин присвячених 200-річчю від дня народження поета

Дюговська Дарина (6-А клас)
Учасниця літературних читань Тарас Шевченко - мовами національних меншин присвячених 200-річчю від дня народження поета

Курганова Яна (7-Б клас)
нагороджена грамотою за ІІ місце на ІІ (районному) етапі ХІІІ Міського конкурсу читців поезії Тараса Шевченка у 2013-2014 н. р.

Сучалкіна Аліса (3-В клас)
посіла ІІ місце в районній природоохоронній акції "Збережи ялинку" (номінація "Краща ялинкова прикраса")


Пурик Руслана (5-Б клас)
посіла ІІІ місце  в районній природоохоронній акції "Збережи ялинку" 

 


Мелкозерова Ольга (8-А клас)
посіла ІІІ місце в районному етапі огляду-конкурсу на кращий твір направову тематику серед школярів району

Стаднюк Валерія (10-А клас)

 

Хор "Дзвіночок"
під керівництвом Балим О.І.

посів ІІІ місце у номінації "Хори"
ХІІ районного конкурсу патріотичної пісні "Найдорожче"

Бакаєв Артур та Павлюченков Вячеслав (11 клас)
під керівництвом Миронова О.О.

посіли І та ІІІ місце з розборки і збоки АКМ на районних змаганнях серед шкіл з військово-прикладних видів спорту, присвячених 22 річниці Збройних сил України
 
Вербенко Арсеній (3-А),
Огородов Данило (3-Б)

призери районного етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Марченко Анастасія (3-Б),
Огородов Данило (3-Б),
Левчук Владислав (3-Б),
Кирпенко Тимофій (5-Б),
Коваленко Катерина (9-Б),
Демський Юрій (1-Б),
Синиця Андрій (1-Б), 
Борисенко Поліна (1-Б)

отримали диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня Всеукраїнської українознавчої гри "Соняшник"


Білошицька Марта (3-А),
Семенова Ольга (3-А),
Мусік Ярослав (3-Б),
Марченко Анастасія (3-Б),
С
тепанова Анастасія (3-Б),
Левчук Владислав (3-Б),
Волчек Богдана (3-В),
Снігурська Анна (3-В),
Запорожець Михайло  (4-Б),
Лопайчук Ілля  (4-Б)

отримали сертифікати "Срібний Колосок" Всеукраїнського інтерактивного природничого конкурсу "Колосок" 


Михайловський Максим (3-А),
Чепіль Катерина (3-А),
Огородов Данило (3-Б),
Петченко Владислав (3-Б),
Харченко Анна (3-Б)

отримали сертифікати "Золотий Колосок"
Всеукраїнського інтерактивного природничого конкурсу "Колосок"

Вербенко Арсеній (3-А),
Медведєв Іван (3-А),
Клишко Ванда (3-Б),
Левчук Владислав (3-Б),
Кирпенко Тимофій (5-Б),
Левчук Данило (5-Б),
Литвин Ірина (5-Б),
Скляр Олена (5-Б)

отримали сертифікати "Добрий рівень"
Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру" 

хор "Дзвіночок",
під керівництвом Балим О.І.

посів ІІ місце в номінації "Хорові колективи"
районного конкурсу патріотичної пісні
"Найдорожче. Ми- українці!"