Домашні завдання

02/11    Понеділок
1. Фіз. культура   спорт. форма
2. Фізика  повторити п. 3-13
3. Англійська мова  1 група     Wb ст. 69
 2 група
4. Алгебра  № 193, 201, 202, 203
5. Українська література  ілюстрації до творів, вивчити вірш "Плач Ярославни"
6. Українська мова

     Інформатика
 1 група  п. 4-6
 2 група
7. Світова література  
03/11    Вівторок
1. Музика  зошит
2. Історія  п. 12, 13, 14, таблиці
3. Геометрія   повторити теорію
4. Біологія  виписати різноманітність кишковопорожнинних
5. Хімія  п. 6, № 57, 58
6. Німецька мова
7. Німецька мова
 А група   АВ ст. 11 № 4-7, АВ ст.14
 В група   ст. 27 (вивчити слова) 
 С група   КВ Ub 2(a) cт. 30 (чит., перекл.) Ub 5 (a) ст. 32 (письмово)
                 АВ Ub 2 ст. 30 Ub 3 cт. 30 (доробити)
04/11    Cереда
1. Англійська мова
2. Англійська мова
 1 група  Sb ст.92 Wb ст.69
 2 група Wb ст. 75 № 5 (письмово) твір "Capadocia" (15 речень)
               твір " Шопінг" (розповідати)
3. Світова література                 читати про Архілоха
4. Хімія                 п. 6, № 57, 58 повтрити
5. Алгебра                 п.7 № 207
6. Українська мова  1 група  написати переказ твору "Аромат Львову"
 2 група  п.4-7
7. Німецька мова  А група Ab # 8-9
 В група Kb ст 15 с
 С група Kb ст 19 № 1 вивчити слова 
05/11    Четвер
1. Історія України  
2. Геометрія п. 7 зб. ст. 45 70, 71, 72 повторити властивості чотирикутника
3. Біологія  
4. Фізика  п.3-13 (повторити) п.14-16
5. Українська література  ст.74-77 (опрацювати) підготувати розповідь про Шевченка
6. Інформатика

    Українська мова
 1 група п.2.1 відправити форми
 2 група
7. Німецька мова  А група
 В група
 С група
06/11    П`ятниця
1. Англійська мова  1 група
 2 група
2. Історія України   
3. Німецька мова  А група
 В група
 С група
4. Фіз. культура  спорт. форма
5. Трудове навчання  Хлопці   халат, доробити проект
 Дівчата  доробити проект
6. Географія  презентації. п.4

 

09/11    Понеділок
1. Фіз. культура  спорт. форма
2. Фізика  п. 14-16
3. Англійська мова  1 група 
 2 група
4. Алгебра  
5. Українська література  
6. Українська мова

     Інформатика
 1 група
 2 група п.2.1 відправити форми
7. Світова література  
10/11    Вівторок
1. Музика приклади джазової музики
2. Історія КР. п. 12, 13, 14
3. Геометрія   п. 8 зб. ст. 13 №86, 87, 88
4. Біологія  
5. Хімія  
6. Німецька мова
7. Німецька мова
 А група
 В група
 С група
11/11    Cереда
1. Англійська мова
2. Англійська мова
 1 група WB p. 76
 2 група SB p. 99 (виразне читання), словник Unit 10
3. Світова література  твір на чернетці
4. Хімія  завдання в зошиті
5. Алгебра  зб. ст. 43 № 45 або підр. №213
6. Українська мова  1 група п. 9 впр. 69(1, 2)
 2 група п. 7 впр. 56
7. Німецька мова  А група АВ ст. 17 № 7,8,9
 В група 
 С група асоціації з війною (10 слів) 
12/11    Четвер
1. Історія України  підготуватись до КР п.8-13
2. Геометрія  зб. ст. 45 № 103(1), 104, 106
3. Біологія  п. 17
4. Фізика  п. 14-16, 17, 22
5. Українська література  вивчити "Думи мої, думи"
6. Інформатика

    Українська мова
 1 група п. 2.1 форми
 2 група
7. Німецька мова  А група
 В група
 С група
13/11    П`ятниця
1. Англійська мова  1 група
 2 група
2. Історія  
3. Німецька мова  А група
 В група
 С група
4. Фіз. культура                            спорт. форма
5. Трудове навчання  Хлопці
 Дівчата
6. Географія