Участь команд НВК №167 м. Києва у IV відкритому дебатному турнірі Дніпровського району «Обов’язки визначають права»

10 та 11 лютого 2017 року учні НВК №167 м. Києва були запрошені до участі у IV відкритому дебатному турнірі Дніпровського району «Обов’язки визначають права», який організувала та провела гімназія №136 м. Києва.
    Учасникам заходу було запропоновано спостерігати фан-дебати за участю тренерів та брали участь у  цікавих тематичних майстер-класи, які провели досвідчені дебатери, студенти київських вишів.
    Уся ця робота збагатила знання учнів про дебати та спонукала їх не тільки сперечатись, відстоюючи власну позицію,а й аналізувати інформацію, враховуючи всі «за» та «проти».
    Учнівський та педагогічний колективи НВК №167 м. Києва вдячні організаторам за надану можливість долучитися до дебатного турніру та сподіваються на подальшу плідну співпрацю.

Вітаємо з дебютом у дебатах команду «Va-bank» 6-Б класу:

• Левчук Владислав;
  • Максимук Максим;
  • Рибальченко Катерина,

а також команду «Екстрім» 9-А класу:

• Дяченко Маргарита;
  • Жарікова Анна Марія;