Декада історії та правознавства

В березні 2016 року в Навчально-виховному комплексі № 167 м. Києва проходили заходи традиційної декади історії та правознавства, які були підготовлені учителями кафедри  Душейко Л.М., Жаріковим В.В. та Сергієнко Н.О. Завдяки вміло підібраним і вдало продуманим  заходам учні НВК пережили справжнє «глибоке занурення» в історію та юриспруденцію. Історичні квести, вікторини, конкурси, правові турніри, творчі проекти дали змогу учням продемонструвати, поглибити та на практиці застосувати свої знання, удосконалити навички, замислитися над важливістю розуміння «уроків історії» для нашого сьогодення і майбутнього.

Історичний квест для учнів 5-х класів приніс перемогу команді 5-Б класу.

У вікторині «Подорож у минуле» для шестикласників перемогла команда 6-Б класу, а конкурс «Історичний калейдоскоп» виграла команда 7-Б класу.

Звання кращого знавця історії ХХ століття і переможця вікторини «Світ між двома війнами» виборов учень 10-А класу Трофімов Олексій. Учні 10 класу підготували історичну гру «Новий час» для восьмикласників, переможцем якої стала команда 8-А класу, а також провели конкурс по історії ХІХ століття для дев’ятикласників, в якому перемогу святкувала команда 9-Б класу.

Зате в правовому турнірі команда 9-А взяла переконливий реванш і перемогла своїх візаві. Правовий турнір серед команд 10-11-х класів проходив у напруженій боротьбі і приніс такі результати: 1 місце виборола команда «Авторське право» 11-А класу, 2 місце зайняла команда «Каркаде» 10-А класу і на 3 місці опинилася команда «Адідас» 11-Б класу. Члени журі відмітили високий рівень знань учнів з історії та теорії держави і права та основ юриспруденції.

Справжнім подарунком для вчителя є та ініціатива, яку проявляють його учні. Саме за ініціативою учениці 10 класу Христини Легецької відбувся масштабний історичний проект «Шлях до соборної України», який висвітлював історичні події боротьби за українську державність від козацьких часів до наших днів.

Учні 11-х класів, які готуються до ЗНО з історії України, мали чудову можливість перевірити свої знання у історичній вікторині «Згадати все». Переможцем вікторини стала учениця 11-А класу Синьогуб Анастасія, друге місце поділили Симеренко Маргарита з 11-Б та Лук’янць  Ірина з 11-А, на третьому місці теж учень 11-А класу Рудов Михайло. Вітаємо кращих знавців історії та зичимо успіхів на ЗНО!

Яскравим і незабутнім фіналом предметної декади, безумовно, став історичний проект «Уроки історії», в підготовці якого брали участь учні від 1-го по 11-й клас. Проект став серйозною розмовою про трагічні та героїчні сторінки в історії різних народів, долі яких були пов’язані з Україною. Взаємоповага, толерантність і єдність – це ті принципи, на яких мають ґрунтуватися міжнаціональні відносини в Україні. Тільки в цьому запорука збереження нашої держави. У цьому ще раз переконалися всі, хто брав участь у декаді історії та правознавства.