Декада історії та правознавства

Цікава, яскрава, красива, наукова, дослідницька, важлива  – саме такими епітетами схарактеризували учні 5-11 класів декаду історії та правознавства, що тривала в навчальному закладі з 30 січня до 17 лютого. Протягом цього періоду одні заходи змінювали інші, наче в калейдоскопі подій, висвітлюючи різні періоди та сторінки історії. Історичні квести «Машина часу» та «Я люблю Україну», гра «Історична мозаїка», конкурс «Згадати все…», вікторини «Світ між двома війнами» та «Калейдоскоп середньовіччя», брейн – ринг «Новий час», правові турніри,  проекти були не тільки випробуванням та демонстрацією отриманих учнями знань, не тільки розширили світогляд й сприяли розвитку ерудиції учасників. Головне, що кожен із заходів створював ситуацію успіху, необхідну для навчання, і формував позитивну мотивацію на вивчення історії та правознавства. Важливим доповненням заходів декади стали Музейні дні. Учні 6 класів відвідали Національний музей історії України, учні 8 класів вразили своїми знаннями екскурсоводів музею Гетьманства. Відкриттям для учнів 7 класів та вчителів став Центр інтерактивної історії «Київград»,  де можна було не тільки доторкнутися до історії Київської Русі, а й навчитися стріляти з арбалета, битися на мечах, відчути себе літописцем, який створював книги у скрипторії.

«Можна не знати тисяч наук, і все ж бути освіченою людиною. Але не любити історію може тільки людина, абсолютно не розвинута розумово», - в актуальності цих слів М.Чернишевського ще раз переконалися учасники декади.

Історичний квест «Я люблю Україну» (5 класи)

Гра «Історична мозаїка» (6 класи)

Вікторина «Калейдоскоп середньовіччя» (7 класи)

Квест «Машина часу» (8 класи)