В НВК №167 м. Києва пройшла декада математики

У праці, навчанні, грі, у всякій творчій діяльності  людині необхідні уміння міркувати, винахідливість, кмітливість. Саме такі якості проявили учні гімназії під час декади математики та інформатики.

Чарівний світ математики розкрили для себе      учні 7-8 класів у математичному  брейн-ринзі. Переможцями виявились всі, бо отримали неабиякий заряд мудрості та інтелекту.

І місце – команда «Екстрим» (7-А клас)

ІІ місце розділили команда «Постулат» (8-Бклас) та «Юні математики» (7-Бклас)

Справжні бійцівські якості виявили 6-класники у змаганні КВМ (клуб веселих математиків).

І місце – команда 6-А класу «Архімед»

ІІ місце – команда 6-Б класу «Піфагор»

Учні 5 класів під час математичної подорожі по стежинам математики «Розумники та розумниці» проявили себе кмітливими та винахідливими і з незначною перевагою в 2 бали виграли розумники та розумниці  5-А класу. ІІ місце вибороли розумники та розумниці 5-Б класу.

Учні 9 класів дуже відповідально поставились до проекту «Людина і математика», що проявилось у конкурсі газет та презентацій.