Декада математики та інформатики

«Зацікавити розум дитини – ось що є одним
основних положень  щоб прищепити учневі смак,

навіть пристрасть до навчання»

М. Остроградський

Одним із засобів зацікавлення учнів математикою є позакласна робота, яка дає можливість ширше пропагувати досягнення і значення математичної науки, сприяє виявленню і розвитку здібностей учнів.

Конкурси, вікторини, турніри, інтелектуальні змагання виховують в учнів бажання глибше пізнати цікавий світ математики, товариськість, толерантне ставлення до суперників, прагнення самовдосконалюватись та не зупинятись на досягнутому.

Зокрема, в рамках декади, Заварухіною В.В. було проведено «Брейн-ринг з математики» серед учнів 8-их класів.

Бондаренко Т.С. разом з учнями 7-их класів показали виставу «Математика у віршах і прозі».

Справжні бійцівські якості виявили 6-класники у змаганні «Конкурс Веселих Математиків», яке було проведено Давиденко В.В.

Випуск у школі математичного бюлетеня та стінгазети – справа цікава і ефективна, яка сприяє підвищенню математичної культури учнів. Неабиякий інтерес викликали у учнів 5-х класів поекти 9-класників «У світі математики».

Високу ерудицію і неабиякі вміння користуватись ІТ технологіями проявили учні 10-х класів, підготувавши цикл лекцій «Математика і мистецтво» під керівництвом Заїграєвої Т.О.

Продемонструвати свої знання з інформатики учні 2-их класів мали змогу під час конкурсу «Найкращий інформатик».

Войцехівський М.О. провів «Брейн-ринг з інформатики» серед учнів 8-Б класу та конкурс зі швидкості набору тексту серед учнів 9 класів.

Учні 8-А класу взяли участь у освітньому проекті Арсенал Ідей, де відвідали простори «Розумний дім», «Природа і ми» та «Фінанси та розвиток».