Декада німецької мови «Вітер змін»

23 листопада 2015 року в НВК №167 розпочалася декада німецької мови «Вітер змін», темою якої стали головні історичні події Німеччини. Анонс заходів декади попередньо прозвучав по шкільному радіо, тому всі гімназисти активно включилися у втілення анонсованих проектів.
    Навчаючи німецькій мові, важливо знайомити дітей з традиціями Німеччини, її культурним спадком, тощо. Сьогодні наші першокласничкі познайомилися з Німеччиною. Вона стала їм трошки ближчою, ріднішою, але все такою ж загадковою. Вони познайомились з її природною красою, побачили старовинні замки, відчули дух Різдва, подумки відвідали один з найбільших розважальних парків Європи Хайдепарк та заглянули на Октоберфест. Учні відвідали молодшу школу. Дізнались про особливості начання у молодшій школі, побачили багато відмінностей, але також знайшли і спільне. Тепер учні мають великий стимул для вивчення німецької, адже тепер вони мають неодмінно все це побачити на власні очі!
    За традицією, що склалася в нашому навчальному закладі старшокласники підготували цікаві казки і влаштували «Літературні читання» німецькою мовою. А учні початкових класів готують виставку яскравих малюнків із своїми враженнями від почутого.

Оскільки німецька література дуже багата та різноманітна, її огляд став цікавим відкриттям для учнів 5-8 класів. Дітям було цікаво читати твори воєнного та пост воєнного періодів, адже це незвичайний досвід вивчення історії через призму емоцій та переживань очевидців. Пошук та опрацювання німецької літератури знайшли своє відображення в колажах «Німці про себе», зробленими  учнями власноруч.  Досвід та історію німців можна вивчати ще й за допомогою німецькомовних фільмів. Старшокласників зацікавив час Другої Світової війни.

У рамках декади німецької мови учні 8-9 класів приймали участь у проекті «Цікаве про федеративні землі Німеччини». Метою цього заходу було ознайомлення учнів з культурою, традиційними стравами, визначними місцями та видатними особистостями земель Німеччини. Кожен учень напередодні заходу опрацював інформацію про свої землі та підготував ілюстрації до свого докладу. Саме під час доповідей учнів і створювалася яскрава карта Німеччини та її земель. Кожній доповіді слідувала цікава змістовна вікторина.

Ще багато різноманітних подій чекає учнів, батьків та колег НВК №167 м. Києва. Тож, активно приймаємо участь та слідкуємо за подіями!