Продовження декади німецької мови

На карті Європи багато країн. Кожна з них яскрава та цікава. Учні початкової школи, які тільки-но увійшли в світ німецької, здійснили  віртуальну подорож до Німеччини, де познайомилися з визначними місцями та традиціями.
    Учні ж 5-6-тих класів готувалися до декади німецької мови більш ретельно. Адже цікаво знати більше про країну та людей, мова яких вивчається. Скільки цікавих фактів та подій пов’язано з Німеччиною. Відомі імена: Бах, Бетховен, Герц, Рентген, Шумахер.., а скільки здобутків та винаходів за ними стоїть! «Видатні особистості Німеччини» - це проект, спрямований не тільки на розширення світогляду учнів, а й на формування власної думки. Робота над проектами була кропіткою та захопливою. Ніхто не залишився осторонь. Результатом став захист проектів, вікторина за здобутими знаннями та виставка «Видатні особистості Німеччини». Виставка унікальна тим, що кожен бажаючий може погортати та прочитати будь-яку з цих робіт. Вкотре ми переконуємося, що саме такі види діяльності як проект, пошук, аналіз - не просто збагачує учнів знаннями, а й розширює горизонти світогляду, спонукає мислити широко і нестандартно.

Найменші гімназисти створили також яскраву виставку «Es war einmal…», в малюнках якої відтворили казковий світ німецьких казок, які уважно слухали на уроках німецької мови.

Декада німецької мови в НВК №167 завжди насичена пізнавальними, цікавими та різноманітними проектами. Та існує у нас і традиція, яка переходить із року в рік. І цього разу декада німецької мови завершилася театральною виставою «Вітер змін». Це дійство показало старшокласникам турбулентну історію Німеччини, непересічних німецьких героїв, патріотизм німецького народу та красу німецької мови. Отож, з невичерпним позитивом гімназисти та учителі продовжують занурюватися у  багатий світ німецької мови.