В НВК №167 м. Києва пройшла декада історії та правознавства

Одне з головних завдань сучасної освіти полягає в тому, щоб навчати дітей використовувати на практиці набуті знання. Саме на це були спрямовані заходи декади історії та правознавства в НВК №167 м. Києва.

Як завжди, заходи були підготовлені із врахуванням вікових особливостей дітей та спрямовані на формування позитивної мотивації до вивчення історії та правознавства, розвитку критичного мислення та надали можливість продемонструвати свою громадянську позицію.

Не дивно, що всі заходи декади викликали величезну зацікавленість в учнів та їх батьків. Незабутніми стали проекти учнів 6 класів «Перлини стародавнього світу», учнів 7 класів - «Культура середньовіччя», проект, у якому взяли участь учні 5-11 класів «Етнографічні регіони України» та проекти учнів 9-11 класів «Видатні українці» і  «Цей день в історії».

Прекрасні знання історії продемонстрували учні 5 класів у вікторині «Історична мозаїка», учні 6 класів - під час гри «Загадки історії», а учні 7 класів - на історичному брейн-ринзі. Емоції вирували під час проведення історичного квесту  «Нова доба», у якому взяли участь учні 8 класів та на конкурс і «Подорож у минуле» серед учнів 9 класів. Свою готовність до здачі ЗНО одинадцятикласники  продемонстрували під час вікторини «Згадати все…». А ще були правові турніри серед команд старшокласників, які продемонстрували юридичну «підкованість» гравців. Декада закінчилась, але про гарний настрій, яскраві враження  та задоволення від ситуації успіху, якими були пройняті всі заходи декади нагадує фотостенд «Декада історії та правознавства», а також отримані учнями подяки, грамоти та цінні подарунки, якими нагородили всіх переможців.