«День ерудита» в початковій школі

«День ерудита» в НВК № 167 м. Києва пройшов цікаво та весело. Серед учнів четвертих класів відбулася інтелект-гра «Найрозумніший». Кожна команда-суперник підготувала для вітання оригінальні девіз та емблему. Вболівальники запаслися яскравими гаслами та атрибутами підтримки. Завдання конкурсу  були пізнавальними  та цікавими. Команди «Апельсин» та «Рішення» крок за кроком долали шлях до жаданої перемоги. В результаті запеклої  боротьби інтелектів перемогла дружба.

А в позаурочний час пройшов квест «Олімпіоніки». Команди других-третіх класів змагалися у спритності, кмітливості та ерудиції. Учні отримали неабияке задоволення від подолання своїх маршрутів. Переможцем стала команда 3- Б класу «Чемпіони». Друге місце посіли команди 3 -А класу «Мисливці» та 2 -А класу «Суперстріла». Третє місце опинилося у руках команди 2 –Б класу «Блискавка».

Учні  початкових класів в черговий раз довели, що розум – це сила!