Святкування дня Європейських мов

Мова – це засіб спілкування і має велике значення в житті кожної людини. Кожен хоче мати можливість висловитися і бути вислуханим. Про таку значимість мови йшлося 25 вересня в НВК №167 на честь дня Європейських мов. Україна не тільки географічно, а й соціально та політично намагається бути центром Європи. Кафедра іноземних мов організувала та провела ряд різноманітних заходів до дня Європейських мов. Учнів навчального закладу зацікавила кількість країн, різнобарв’я та мелодійність  невідомих для них мов європейських народів.
    Під час заходу «Мелодія мови» Медведенко М.В. познайомила  першочків з картою Європи та провела віртуальну подорож нею. Учні 8-х класів з Христич М.В. із задоволенням приймали участь у мовній вікторині, під час якої не тільки збагатили свої знання, а й проявили свою ерудицію. Цікавим було дослідження «Привітай з любов‘ю друзів». Учні знайшли вітання, знайомства та знаки уваги на різних мовах світу й записали їх на велетенській листівці. Також для учнів навчального закладу було відкрито «Мовне кафе» під керівництвом Кулинич О.М., де в цікавій ігровій формі учні дізналися історію походження англійської, німецької та української мов, навчилися вимовляти найдовше англійське слово, отримали поради, як ефективно вивчати іноземні мови.
    Цікава інформація на шкільних стендах, презентації, реферати, дослідження увійшли в скарбничку навчального закладу, яка традиційно підтримує вогник жаги до вивчення різних мов світу.