Всесвітній день космонавтики

До Всесвітнього дня космонавтики та авіації та Міжнародного дня польоту людини в космос в НВК №167 м. Києва відбулася зустріч із Ковальовим Анатолієм Андрійовичем, полковником, ветераном Збройних Сил, ветераном космодрому «Байконур», заслуженим випробувачем космодрому «Байконур».
     Поважний гість привітав усіх присутніх з 55-ю річницею з дня першого польоту людини у космос та поділився своїми спогадами про той квітневий день 1961 року, коли увесь світ дізнався про подвиг Юрія Олексійовича Гагаріна.
     Крім того, полковник Ковальов відзначив: «Яскраві успіхи космонавтики - закономірний результат самовідданої праці багатьох тисяч людей, десятків трудових колективів, які робили і роблять все від них залежне в ім’я прогресу космічної галузі».
     Наприкінці зустрічі учні зробили фото на згадку з Анатолієм Андрійовичем.

Аналітичний сектор ради учнівського самоврядування на чолі з Легецькою Христиною та під керівництвом учителя фізики, Братусь Софії Кіндратівни  та вчителя астрономії Громової Тетяни Василівни оформили проект «Літальні апарати: еволюція підкорення неба» та підготували інформаційний вісник «12 квітня – День космонавтики» до 55-тої річниці першого польоту людини в космос. А голова шефського сектору шкільного парламенту Ткаченко Ольга провела інформаційно-пізнавальну виховну годину «Мрії про космос збуваються» для учнів 4-х класів, під час якого розповіла про історію зародження астрономії, про перший політ людини у космос - Ю.Гагаріна, про першого космонавта незалежної України - Л.Каденюка та етапи розвитку космонавтики.