День пам’яті та примирення в НВК №167 м. Києва

8 травня, у День пам’яті та примирення, учні та вчителі НВК №167 м. Києва вшановували пам’ять всіх героїв, як Другої світової війни, так і тих є хто зараз боронить Україну на Сході.

Приуроченою до цієї дати стала музично-літературна композиція «Дві війни», де переплелися події минулого та сучасного, коли разом із спогадами про часи Великої Вітчизняної війни учні переживають події, які відбуваються сьогодні на Сході України.

Представники аналітичного сектору провели інформаційні бесіди для молодших гімназистів «Дві війни – один біль», «Тільки пам’ять не сивіє»; представники волонтерського загону ініціювали та спільно з класними керівниками провели акцію «Пишаймося Вашою Перемогою». В рамках заходу учні, батьки та вчителі адресно привітали ветеранів мікрорайону «Ленінградська площа». Ця акція стала не просто символічним вшануванням пам’яті Подвигу дідів та прадідів, а справжнім, щирим спілкуванням двох поколінь.

9 травня, учні 8-9 класів разом з вчителями та батьками, взяли участь у ритуалі пам’яті біля Кургану Безсмертя в Парку культури та відпочинку «Перемога».

Єднаймося в ім’я щасливого майбутнього України. Пам’ятаємо, перемагаємо!