День української писемності та мови

Уже стало традицією в НВК № 167 м. Києва відзначати День української писемності. За православним календарем - це день вшанування Преподобного Нестора-Літописця – послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія.
     От і сьогодні гімназія цвіла від розмаїття вишиванок, у яких прийшли наші учні та вчителі. Школярі нашого закладу подивилися відеоурок до Дня писемності, стартував Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика, переглянули відкритий 20-хвилинний тренінг з культури мовлення для учнів 11 класів « Не бійся заглядати у словник», чим збагатили свою мову. Учень 8-Б класу Моренко Владислав підготував презентацію «9 листопада. День української писемності та мови» для учнів молодшої школи.
    Крім того, за традицією, у цей день транслювався Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, до написання якого долучилися і наші старшокласники.